Wkręt - met - techniki zamocowań

Wkręt - met - techniki zamocowań

Firma Wkręt-Met powstała w roku 1990 jako kontynuacja rodzinnych tradycji produkcyjnych, sięgających roku 1978, kiedy to rozpoczęła działalność firma zajmująca się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Początkowo był to niewielki zakład mieszczący się na 300 m2, z kilkoma maszynami produkcyjnymi oraz niewielkim zapleczem magazynowym.
Celem nadrzędnym firmy jest dotarcie z dobrym wyrobem do jak największej rzeszy klientów, których zadowolenie z wyrobu, spełnienie wymagań i profesjonalna obsługa są wyznacznikami naszego sukcesu. Zadowolenie klienta chcemy osiągnąć poprzez podnoszenie jakości obsługi w połączeniu z niskimi cenami w stosunku do konkurencji i stale zwiększającą się ofertą. Drogą do osiągnięcia takiego celu jest i ma być w dalszych latach nieustanny i dynamiczny rozwój firmy. Wynika on z planów rozbudowy infrastruktury firmy, ciągłego powiększania liczby oddziałów i przedstawicielstw w kraju i zagranicą, zakupów nowych środków transportu, wzrostu kwalifikacji personelu.
Podsumowując - bliżej klienta, na czas, taniej, więcej to motto naszych celów i działań.

Oferta Wkręt-met:

  • Zamocowania ramowe i ogólne,
  • Systemy zamocowań izolacji termicznych,
  • Wkręty do blach i pokryć dachowych,
  • Chemia budowlana,
  • Śruby i wkręty metryczne,
  • Kotwy mechaniczne,
  • Tarcze diamentowe,
  • Wkręty do płyt gipsowych i drewna,
  • Łączki ciesielskie,
  • Systemy kotwienia chemicznego.

Więcej

Torggler - systemy dociepleń

Torggler

Torggler jest znaną zarówno w Europie, jak i w Polsce z produkcji wysokospecjalizowanych wyrobów dla budownictwa.
Torggler to silna struktura produkcyjno-handlowa, kompleksowo obsługująca rynek w profesjonalne materiały budowlane. Główna siedziba firmy znajduje się od 147 lat w mieście Merano w północnych Włoszech (prowincja Południowy Tyrol). Obsługę rynku polskiego i Europy Środkowo-wschodniej zapewnia firma Torggler Polska z siedzibą w Zgierzu, utworzona w 1996 roku. Dla zwiększenia i optymalizacji mocy produkcyjnych niezbędnych do pokrycia zapotrzebowania rynku powstała tu w 2002 roku nowoczesna fabryka, zdolna do wyprodukowania szerokiego i kompletnego zakresu produktów. Pozostałe fabryki Grupy Torggler mieszczą się we Włoszech. Marka Torggler daje gwarancję zaspokojenia wymagań specjalistycznych firm budowlanych, inwestorów przemysłowych oraz klientów indywidualnych dostarczając produkty o najwyższej jakości i najlepszych właściwościach technicznych, co zostało potwierdzone przez najważniejsze międzynarodowe i krajowe certyfikaty.
Oferta firmy Torggler Polska obejmuje:
Systemy dociepleń budynków Ekor i Ekomix, tynki szlachetne i farby, kleje i fugi do glazury, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące. Ponadto dużą popularnością cieszą się pianki poliuretanowe montażowe i silikony. W tym segmencie Grupa Torggler zalicza się do największych producentów europejskich. Ostatnio wprowadzonym innowacyjnym produktem jest klej poliuretanowy TERMO, do montażu płyt styropianowych na rozmaitych podłożach.
Rozwiązania specjalistyczne dla budownictwa obejmują:
Renowację zasolonych i zawilgoconych murów, renowację betonu, izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, domieszki i dodatki do betonu, produkty ognioodporne. Laboratoria firmy pracują wciąż nad rozwojem produktów i technologii, aby móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom, jakie stawiają przed nami inwestorzy i projektanci. Dział Doradztwa Technicznego wraz z grupą wykwalifikowanych Przedstawicieli Handlowych wspiera naszych Klientów fachowymi poradami rozwiązując trudne zagadnienia budowlane.

Więcej