Wienerberger - Stropy, cegły, dachy

Brata - systemy kominowe

Koncern Wienerberger to ponad 180-letnia tradycja w produkcji ceramiki na świecie i ponad 10 lat działalności w Polsce.
Firma Wienerberger od lat nieprzerwanie utrzymuje pozycję największego producenta ceramiki budowlanej na świecie.
W Polsce istnieje od 1995 roku.
Firma Wienerberger jako pierwsza wprowadziła na polski rynek innowacyjną technologię pozwalającą na murowanie pustaków za pomocą specjalistycznej zaprawy - System Porotherm DRYFIX, sprawdzony w innych krajach np. Austrii czy też Czechach. Podstawowe elementy sytemu to odpowiednio szlifowane pustaki oraz zaprawa w piance nakładana za pomocą pistoletu.

img Oferta:

Więcej

Mapei - Chemia budowlana, kleje

Mapei

Mapei Polska jest częścią Grupy Mapei - światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Polski oddział Grupy powstał w 2001 roku . W kwietniu 2003 roku uruchomiono fabrykę w Gliwicach, która w ciągu następnych czterech lat podwoiła moce produkcyjne i obecnie jest w stanie wytworzyć ponad 250 000 ton klejów oraz 20 000 ton fug rocznie, wysyłając w Polskę do 150 tirów towaru dziennie. W 2012 roku otwarty zostanie drugi zakład produkcyjny firmy w Barcinie.
Mapei Polska jest uznanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej. Cztery razy z rzędu (w roku 2007, 2008, 2009 i 2010) firma otrzymała nagrodę Budowlana Marka Roku w kategorii „kleje do płytek i fugi” przyznawaną przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku na bazie niezależnego badania przeprowadzonego wśród reprezentatywnej grupy polskich wykonawców. Strategią firmy jest dostarczanie profesjonalnym przedstawicielom zawodów budowlanych wysokiej jakości produktów oraz budowanie z nimi trwałych, partnerskich relacji. Obecnie ponad 30 000 wykonawców w Polsce pracuje na produktach Mapei. Połowa z nich bierze czynny udział w szkoleniach technicznych prowadzonych przez ekspertów Mapei Polska oraz aktywnie uczestniczy w Programie Partnerskim dla Wykonawców Mapei.

    Oferta Mapei:

  • Produkty do montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego
  • Produkty do montażu posadzek drewnianych
  • Produkty do montażu wykładzin elastycznych i tekstylnych
  • Systemy ociepleń
  • Domieszki do betonu
  • Dodatki do mielenia cementu
  • Specjalistyczne produkty linii budowlanej
Więcej