BRATA - systemy kominowe

Brata - systemy kominowe

Firma HENKOR powstała w 1983 roku. Jej założycielem był Henryk Kordylak. Od początku istnienia firma zajmowała się produkcją betonowej kanalizacji zewnętrznej oraz produkcją innych prefabrykatów betonowych.
W 1996 roku firmę przejął syn założyciela Mariusz, który obecnie wraz z żoną zarządza całością. Oprócz produkcji utworzono kilka składów materiałów budowlanych. W 1996 roku uruchomiono w zakładzie nowoczesną linię do produkcji wibroprasowanych elementów drobnowymiarowych ( stropy teriva, ścienne elementy keramzytowe, kostka brukowa, itp.). W 2008 roku radykalnie zmodernizowano park maszynowy. Zakupiono nowoczesną linię do produkcji betonowych oraz keramzytowych wibroprasowanych elementów betonowych ( pustaki stropowe, ścienne, krawężnik, obrzeża oraz pustaki kominowe i wentylacyjne.

Oferta:

Więcej

BRASS - Pewny dach nad głową

Brass

Firma Monier to znany na całym świecie lider w produkcji kompletnych systemów dachowych. Grupa Monier, do której należy Monier Sp. z o.o. sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach i jest synonimem najwyższej jakości dla swoich klientów.
Dotychczas firma Monier Sp. z o.o. miała w swoim portfolio dwie renomowane marki: Braas, która znana jest z dachówek betonowych i kompletnych rozwiązań dachowych oraz markę RuppCeramika, która oferowała swoim klientom dachówki ceramiczne w imponującej palecie kolorów i kształtów – od tradycyjnych po nowoczesne i niebanalne.
Stawiając na rozwój i chcąc jeszcze lepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów, od stycznia 2012 postanowiliśmy połączyć nasze marki Braas i RuppCeramika i tym samym cała nasza oferta jest dostępna pod jedną marką Braas.

Nasi Klienci znajdą w naszej ofercie całościowe rozwiązania dachowe: elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują zintegrowane systemy dachowe najwyższej jakości nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

Więcej