Makita - elektronarzędzia

Makita

MAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych. Oprócz narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, MAKITA posiada również bogatą ofertę urządzeń spalinowych i pneumatycznych. Poza narzędziami MAKITA firma reprezentowana jest również przez marki DOLMAR oraz MAKTEC. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz wprowadzaniem na rynek szerokiego asortymentu elektronarzędzi. Aby sprostać jeszcze szerszemu wachlarzowi potrzeb, firma oferuje oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne). Do wszystkich tych maszyn Makita oferuje wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt orazmateriały eksploatacyjne.

Więcej

Rassbud - materiały budowlane

Rassbud

RASSBUD jest w 100% polską firmą, działającą na rynku budowlanym w całym kraju. Należy do Kujawsko-Pomorskiej Izby Budownictwa. W 2008 r. otrzymała nagrodę Gazela Biznesu. W 2009 r. Państwowa Inspekcja Pracy wyróżniła ją za dbałość o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia w zakładzie. 5 lata temu wprowadziła na rynek nową markę KLEIB, związaną z produkcją zapraw klejowych. W tak krótkim czasie produkty KLEIB stały się rozpoznawalne w całym kraju, a sprzedaż przekroczyła 1.000.000 opakowań rocznie. W roku ubiegłym nawiązałana zasadzie franczyzowej współpracę z polskimi składami budowlanymi
(Twój DOM - Mogilno). To był kolejny krok w celu konsolidacji i lepszej obsługi naszych kooperatorów. Tak powstała marka przyszłości - KOGUT. Oprócz produkcji własnej jest głównym dostawcą produktów dla potrzeb budownictwa. Jest przedstawicielami największych potęg na tym rynku w Polsce.

Więcej